НЕЦУ вчив мешканців Дніпропетровська бути енергонезалежними
20 вересня активісти Дніпропетровського відділення Національного Екологічного Центру України облаштувавши на Наукових пікніках Дніпропетровська еко-майстерню, на якій розповідали відвідувачам заходу як стати енергонезалежними







