Тур «За безпечну енергетику!» у цифрах12 міст, 2 500 кілометрів, 14 учасників, дві машини, півтори тони обладнання, чотири сонячні панелі, 600 кг друкованих матеріалів, 500 повітряних кульок, 40 літрів кави, звареної на сонячному концентраторі та майже 3000 відвідувачів…

Олена Міскун, координатор інформаційного туру: «Це була неймовірна пригода, яка стала можливою завдяки зусиллям багатьох чудових людей. Особливу подяку, я висловлюю Ані Гуз і Максиму Бабаєву, які були моєю правою і лівою рукою під час підготовки і проведення всього цього дійства, який я про себе називаю «наш пересувний еко-цирк».

Також хочу подякувати чудовим експертам з дружніх організацій – Олегу Перегону (Зелений Фронт), Галині Олійниковій (МАМА-86), Іллі Єременко ( Екоклуб), Ігорю Гурняку і його колегам (Вільний простір), Василю Прусаку (Центр Енергоефективності), колегам з НЕЦУ і всім-всім волонтерам і активістам, за те, що вони присвятили свій час і сили, для того, щоб ще раз наголосити на тому, що Україні треба шукати шляхи скорочення споживання енергії, а не намагатись видавити з землі останні краплі природних ресурсів.

Стенди, які ми використовували під час туру доступні за посиланням: https://necu.org.ua/posters-infotour2014/

Всі публікації і матеріали також доступні онлайн: http://pryroda.in.ua/necu/infotour/

Ми вітаємо будь-які ініціативи з подальшого розповсюдження наших матеріалів і публікацій.

Якщо ви хочете отримати друковані матеріали, пишіть нам на адресу: necu@necu.org.ua, або листом на: 01032, м. Київ, а/с 306, НЕЦУ. Вкажіть, які публікації вас цікавлять і яка кількість необхідна (ми вишлемо за наявності).

Дякуємо Фонду розвитку демократії ООН за підтримку нашої роботи, без неї цей тур було б організувати значно складніше!