1_Stand_NECU_VDEНабір ілюстрованих плакатів туру “За безпечну енергетику”.
1. Інформація щодо проекту “Увімкни сонце – живи комфортно!”: візуальна інструкція по виготовленню та встановленню сонячного колектора.
2. Зміна клімату – загроза для життя: що таке вуглецевий бюджет та які небезпечні наслідки зміни клімату ми бачимо вже сьогодні.
3. Клімат змінюється – час діяти: що станеться, якщо ми вичерпаємо вуглецевий бюджет, як нам залишитись в межах вуглецевого бюджету?
4. Газ нетрадиційних покладів і метод його видобутку: чим традиційні поклади відрізняються від нетрадиційних, де планують видобувати нетрадиційний газ в Україні.
5. Ресурси, необхідні для видобування нетрадиційного газу: скільки треба води для одного гідророзриву однієї свердловини в порівнянні з щомісячними потребами людини, скільки землі треба для видобутку сланцевого газу.
6. Роль сланцевого газу в економіці України і місцевих громад: запаси, ціна, вплив на життя місцевих громад, споживання природного газу, споживачі газу.
7. Рідина для фрекінгу та її утилізація.
8. Забруднення внаслідок видобутку газу нетрадиційних покладів: 6% свердловин протікають протягом першого року експлуатації, 50% – протягом 15 років, забруднення повітря та ґрунтових вод.
9. Вплив рідини для фрекінгу на здоров’я людей і тварин.
10. Людське життя дорожче за роботу АЕС.
11. Як вугільні електростанції шкодять здоров’ю.

Екологічний погляд на енергетику. Набір плакатів