У п’ятницю 16 жовтня ц.р. ГО «Екосфера» та Національний екологічний центр України проведуть семінар, де презентують можливості ідентифікації, картування та оцінки екосистем та їх послуг, а також їх застосування при проведені ОВД та СЕО гідроенергетичних програм та проектів. Учасники будуть ознайомлені з сучасною концепцією екосистемних послуг річкових басейнів та європейськими інструментами їх оцінки. Будуть презентовані результати пілотної оцінки для басейну р. Уж та висвітлений досвід застосування екосистемного підходу в інших країнах Східного партнерства.

Що? – Семінар «Екосистемні послуги та гідроенергетика: пілотне застосування європейських інструментів у річкових басейнах країн Східного партнерства».

Де? – м. Ужгород, вул. вул. Митна, 31, Конференц-зал Арт-готелю “EMIGRAND”

Коли? – 16 жовтня 2020 року о 10.00.

Учасники: Оксана Станкевич-Волосянчук, експерт ГО «Екосфера», Руслан Гаврилюк, голова Національного екологічного центру України, а також на відео-зв’язку експерти проекту з інших країн – Ілья Тромбіцький, виконавчий директор «Еко-Тірас» (Молдова), Ольга Казанцева експерт «Еко-Тірас» (Молдова), Арам Габрієлян, експерт НУО «Хазер» (Вірменія) та Ельчін Султанов, директор Азербайджанського орнітологічного товариства.

До участі запрошуються представники громадських організацій, науковці, викладачі, студенти, представники державних органів у сфері управління водними ресурсами, гідроенергетики, ЗМІ та інші зацікавлені особи.

Попередня реєстрація за посиланням або телефоном +38 (050) 385-90-37

Захід відбудеться з дотриманням карантинних обмежень.

 

Проект реалізується через схему Регрантінгу-2020 Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС СхП) за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках підтримки громадянського суспільства у регіоні. Партнерською організацією, що фінансово сприяє схемі Регрантингу ФГС СхП є Національний фонд підтримки демократії (NED).

Завантажити програму заходу українською
Завантажити програму заходу англійською
Завантажити прес-анонс заходу українською
Завантажити прес-анонс заходу англійською

English version