Учасники Звітно-виборчої конференції Національного екологічного центру України та колектив працівників Національного природного парку «Гуцульщина» надсилають звернення до Прем’єр-міністра України, де інформують, що НПП «Гуцульщина» був створений Указом Президента України від 14 травня 2002 року №456/2002, з метою збереження, відтворення та раціонального використання унікальних природних комплексів Покутських Карпат, що мають важливе природоохоронне значення.

Не дивлячись на це триває рейдерське захоплення території та майна парку посадовими особами ДП «Кутське лісове господарство» та головою Пістинської сільської ради. Відбувається свідоме знищення природних екосистем НПП «Гуцульщина», які мають особливе стратегічне значення, повністю ігнорується законодавство України.

За фактом протизаконних дій Адміністрація НПП «Гуцульщина» зверталася безліч разів до влади, правоохоронних органів, Народних депутатів та громадських організацій, однак до цього часу це не дало ніяких результатів.

Тому до Звернення прикріплено Інформаційну довідку про законність функціонування НПП «Гуцульщина» та основні моменти порушення чинного законодавства України посадовими особами ДП «Кутське лісове господарство» та головою Пістинської сільської ради.

Повний текст звернення можна переглянути у pdf-вкладенні.

Звернення_Конференції_НЕЦУ_Гуцульщина_

Завантажити: Звернення НЕЦУ до Прем’єр-міністра України щодо припинення правопорушень проти НПП «Гуцульщина».pdf