Фото: Нільс Акерман
Фото: Нільс Акерман

У середу, 20 липня, о 10:00 в Парку Шевченка кожного та кожну пригостять кавою, яку на самій лише енергії Сонця зварять Антон Равицький, Вікторія Сеник та група A.R.M.I.A. Так українські зірки та громадські активіти Екоцентру відзначать 100 днів уряду. Хоча на вулицях країни цього літа стоїть неймовірна спека, сонця за останні сто днів в житті українців більше не стало.

“Зеленої” енергетики (енергії сонця, вітру та ін.) в Україні лише близько 1%. Новий уряд, на жаль, поки що ні на крок не наблизив “зелене” майбутнє країни в енергетиці: перевага поки віддається вугіллю. За “сонячною” кавою та еко-солодощами активісти покажуть киянам цікаві інфографіки про чисті джерела енергії в Україні та розкажуть, чому сонце може бути не лише приємним, але й вигідним. Тим часом зірки “виміряють” екологічний слід киян і розкажуть кожному про його особистий вплив на природу.

«Чисті джерела енергії є реальною альтернативою вугіллю та атомній енергії. Уряду потрібне стратегічне бачення, як розвивати зелену енергетику. Водночас, скористуватися енергією сонця може кожна українська родина, купивши сонячну панель або зробивши власноруч сонячний колектор – і отримувати завдяки ним струм та тепло. Ми продемонструємо, наскільки просто використати відновлювану енергію для власного комфорту і без шкоди природі», – зазначають організатори.

Місце проведення: м. Київ, Парк Шевченка по вул. Володимирській (біля пам’ятника Т.Г.Шевченку).
Час проведення: 10:00 – 11:00.

Контактна інформація:
+38 096 916 07 19, Олена Захарян
press@necu.org.ua