Депутатка Європейського парламенту Ребекка Хармс та світовий експерт з атомної енергетики Майкл Шнайдер візьмуть участь у публічній дискусії в Києві.

Слухати відомих спікерів та дискутувати на тему перспектив атомної та альтернативної енергетики в Україні приходьте 25 квітня, напередодні 30-ої річниці Чорнобильської трагедії, до Торгово-промислової палати України з 17.00 до 20.00.

Більшість атомних енергоблоків, успадкованих Україною із радянських часів, вичерпують свій проектний ресурс до кінця цього десятиліття, тож саме час замислитися над пост-атомним майбутнім”, – розказує одна з організаторок заходу, координатор кампаній Національного екологічного центру України Ірина Головко.

У відкритій дискусії також візьмуть участь українські експерти та громадські діячі: Юрій Урбанський, виконавчий директор Національного екологічного центру України (НЕЦУ); Олексій Рябчин, депутат Верховної Ради України; Роман Зінченко, координатор Української мережі енергетичних інновацій Greencubator.

Дискусію вестиме журналістка та громадська діячка Ольга Веснянка.

Учасники обміняються думками із українськими експертами та громадськістю щодо передумов поступової відмови від атомної енергетики в Україні та світі, а також обговорять що потрібно Україні для активного розвитку безпечних альтернатив у енергетиці.

Захід організовано Національним екологічним центром України за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля в м. Київ.

Програма заходу:
Програма публічної дискусії “Життя після атому” (PDF)

Дата: 25 квітня 2016 року (понеділок)
Час: 17:00 – 20:00
Місце: Торгово-промислова палата України (вул. Велика Житомирська, 33)
Вхід вільний за реєстрацією.
Подія у Фейсбуці: http://bit.ly/1N7WaRb.

Довідка:

Ребекка Хармс – Співголова фракції Зелених – Європейський вільний альянс в Європейському парламенті, член Комітету з питань парламентської співпраці між Україною та ЄС та заступник Комітету з питань охорони навколишнього середовища.

Майкл Шнайдер – незалежний консультант з питань атомної енергетики, співавтор авторитетного щорічного звіту про стан атомної енергетики в світі (World Nuclear Industry Status Report). Протягом 28 років був консультантом з питань атомної енергетики Європейського Парламенту, Європейської Комісії, МАГАТЕ, Французького інституту радіаційного захисту та ядерної безпеки, ЮНЕСКО, міжнародного офісу Грінпіс та багатьох інших як державних так і громадських організацій.

Олексій Рябчин – депутат Верховної Ради України, Голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Роман Зінченко – співзасновник та координатор Української мережі енергетичних інновацій Greencubator, співголова енергетичного комітету UVCA, один з організаторів конференцій TEDxKyiv. Фокусується на розвитку екосистеми енергетичного підприємництва та зеленої економіки в Україні.

Контакти для додаткової інформації:
(044) 362-32-18
press@necu.org.ua