Запрошуємо вас взяти участь у всеукраїнському науковому форумі “Енергонезалежність України без втрати природної та історичної спадщини”, який пройде у м. Миколаєві 13 травня об 11:00 у конференц-залі “Старгород” (вул. Спортивна 9).

У форумі беруть участь енергетики, науковці, історики, екологи, інші фахівці з різних регіонів України та представники влади всіх рівнів (депутати ВР, Міндовкілля, ОДА, обласна рада, тощо). Структурно форум поділятиметься на тематичні блоки: енергетичний, екологічний та історичний.

Між блоками передбачена можливість відкритого спілкування з гостями – громадськість зможе поставити питання та отримати змістовну фахову відповідь.

Цей форум обумовлений проблемою затоплення території національного парку «Бузький Гард». Нераціонально затоплювати та знищувати природну та історичну спадщину задля відтермінування неминучої смерті радянських принципів побудови енергетики. Це призведе до остаточного погіршення стану річки Південний Буг та втрати унікальної рекреаційної місцевості та водної артерії.  Мета форуму – пошук альтернативних шляхів та свіжий погляд на енергетичну розбудову на півдні країни. Запрошуємо взяти участь у форумі!

Для зв’язку пишіть/телефонуйте Дмитру: +380 63 320 3042