25 травня 2011, Маневичі (Волинська область). – У Маневицькій районній державній адміністрації відбулася презентація проекту з будівництва сонячних колекторів. Це проект на чотири роки, що реалізується в Україні та в Грузії. Його здійснюють громадські організації, зокрема, й Національний екологічний центр України, за фінансової підтримки Європейської комісії.

„Для реалізації цього проекту було обрано саме Маневицький район, зокрема, завдяки ефективній роботі району на шляху скорочення споживання енергії та впровадженні місцевих видів палива”, – пояснив голова Ради ММГО „Екоклуб Рівне” Андрій Мартинюк.

У рамках проекту планується провести семінар з енергозбереження, тренінги з виготовлення та встановлення сонячних колекторів, облаштування демонстраційних сонячних колекторів у відібраних господарствах, навчання тренерів. Після цього мешканці району зможуть навчитися встановлювати сонячні колектори, виготовляти та встановлювати їх у власному господарстві.

За підрахунком „Екоклубу”, вартість матеріалів для виготовлення колектору становить 1000-1200 гривень, проте майже півроку сім’я може безкоштовно використовувати теплу воду, нагріту сонцем.

„Долучитися до проекту зможе кожен зацікавлений у енергозбереженні та впровадженні відновлюваних джерел, незалежн від віку та статі, освіти чи спеціальності. Головне – це бажання співпрацювати, вчитися та ділитися досвідом, а також – відповідальне ставлення до виконання завдань. Щоб зареєструватися та стати учасником проекту, необхідно заповнити та подати організаторам заявку до 22 червня 2011 року”, – пояснила представниця „Екоклубу” Оксана Майборода.

Проект здійснюється за фінансової підтримки Європейської Комісії та виконується Міжнародною мережею жіночих організацій Жінки Європи за спільне майбутнє (WECF,Нідерланди) разом з українськими партнерами Міською молодіжною громадською організацією «Екоклуб» (Рівне), Національним екологічним центром України (Київ) та Громадською організацією «Відродження» (Татарбунари, Одеська область).

Коротку інформацію про проект, презентації та форму для участі можна знайти за посиланням http://goo.gl/ntn7U

Фото з презентації http://goo.gl/xpxiH

Контактна інформація:

Телефон: 0362 23 70 24, 050 697 81 18 (Оксана) з 10.00 до 18.00, вихідні – субота, неділя)

Фактична адреса: ММГО «Екоклуб» вул. Відінська 39, каб. 310, Рівне, Україна

Адреса для листування: а/с 73, 33023, Рівне, Україна

Адреса сайту: www.ecoclubrivne.org

Електронна адреса: office@ecoclubrivne.org