Представники громадських організацій звернулися до влади з відкритим листом, у якому закликають виділити бюджетні кошти на щорічну реалізацію державних програм енергоефективності в обсязі, який би відповідав реальному попиту, а також прийняти законопроекти, які дозволять запустити роботу Фонду енергоефективності та сприятимуть реформуванню житлово-комунальної галузі.

“Ми маємо надію, що 2017-й рік стане роком енергоефективності в Україні: будуть розгорнуті програми підтримки населення, створений Фонд енергоефективності та забезпечене відповідне законодавче поле. Крім того, очікуємо, що Урядом будуть зроблені кроки до монетизації житлово-комунальних субсидій з метою створення стимулів для залучення отримувачів субсидій до програм підтримки енергоефективності”, – йдеться у листі.

Під зверненням підписалися Асоціація ВГО “Національний екологічний центр України”, Реанімаційний пакет реформ, “Енергоефективні міста України”, Громадянська мережа ОПОРА, Аналітичний центр “Діксі Груп”, ГО “Екоклуб”, ГО “Український Кризовий Медіа-центр”, Аналітичний центр “Український Центр Європейської Політики”.

Завантажити документ:

Відкритий лист НЕЦУ та інших ГО до Уряду та Парламенту України щодо підтримки програм енергоефективності (PDF)