Шановні журналісти!

20 жовтня (четвер) відбудеться прес-тур до с. Орлівка  Ренійського району Одеської області. Прес-тур присвячено «Операції Буфало» – створенню в селищі Орлівка, що розташовується в регіоні дельти Дунаю, експериментального стада водяних буйволів карпатського типу. До сьогодні буйволи в Україні жили лише в заповіднику Асканія Нова та на фермах в Закарпатті, в жовтні тварини прописалися на Одещині.

Створення експериментального стада буйволів  стане прикладом  застосування нових видів діяльності на територіях,  які зараз неефективно використовуються, не підходять для сільгоспвиробництва та для випасу іншої худоби.

Під час відвідин селища можна буде побачити перегін буйволів із закритої ферми (після днів адаптації) на вигін, де вони будуть жити. Також можна буде взяти інтерв’ю та коментарі в кординаторів проекту від ГО «Центр регіональних досліджень» Олега Дьякова, від Національного екологічного центру України Надії Артем’євої, представника фонду True Nature Foundation в Україні Михайла Нестеренка, німецького лісника- еколога Мішеля Якобі тощо.

Всіх зацікавлених журналістів просимо акредитуватись до 18-го жовтня (включно) за адресою Julia AT paritetinfo.com , за тел. 067 87 09 631 або 050 392 82 20.

Ідея відновити поголів’я буйволів у Придунав’ї належить одеському «Центру регіональних досліджень» («ЦРД»). Разом із Національним екологічним центром України (НЕЦУ) в рамках проекту «Climate Forum East ІІ» (CFE II) цю надзвичайно цікаву програму вдається втілити в життя. Частину тварин надає голландський фонд True Nature Foundation. Проект реалізується в рамках проекту Climate Firum East II за фінансування ЄС, ADA і Австрійського Червоного Хреста.

logos-buffalo