Українська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного партнерства та Національний екологічний центр України запрошують Вас до участі в круглому столі “Суспільний інтерес та право як чинники екологічної оцінки документів державного планування”.
Мета заходу: визначити функції, обсяг та критерії громадської оцінки документів державного планування згідно чинного законодавства, зокрема, законів «Про стратегічну екологічну оцінку» та «Про регулювання містобудівної діяльності».

До участі у круглому столі запрошено провідних експертів з екологічної оцінки, юристів та науковців, а також активних представників низки місцевих громади, в регіонах, де очікуються  процедури громадського обговорення та громадських слухань звітів з СЕО документів державного планування. Від запрошених експертів очікуємо рекомендацій та порад активістам у розумінні задач і цілей громадськості при оцінці документів державного планування, а також написанні зауважень до звіту із СЕО згаданих ДПТ, у висловленні своєї позиції під час громадських слухань.
До участі у круглому столі запрошено радницю міністра довкілля та природних ресурсів України, голову Всеукраїнської екологічної ліги Тетяну Тимочко. Модератор заходу –  Національний Координатор УНП ФГС СхП, голова НЕЦУ Руслан Гаврилюк. Також участь у заході візьмуть: від Робочої групи 3 Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства – Олена Кравченко (МБО «Екологія-Право-Людина»): від Робочої групи 5 «Енергетика, транспорт, довкілля та зміна клімату» Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, – Тамара Малькова (МБО ІЦ «Зелене досьє»), Дмитро Іванов (Національний екологічний центр України), Національна координаторка програми в Україні програми “ЄС для навколишнього середовища” (EU4Environment) Олена Маcлюківська та інші.

Круглий стіл відбудеться в форматі Zoom-конференції 16 грудня 2022 року з 13:00 до 15.00.
Реєстрація за посиланням https://forms.gle/KfRhshe14c8STNGg8
Будемо раді бачити Вас серед учасників. Ваша участь важлива!

Запрошення на круг стіл – СЕО ДДП-161222.pdf

https://www.facebook.com/events/477977681086312