У Дніпропетровську молоді вчені та громадські активісти опановували мистецтво ефективної презентації

13-14 квітня  молоді вчені та громадські активісти Дніпропетровська опановували мистецтво презентацій ідей та результатів роботи в рамках Школи молодого вченого «Інноваційна педагогічна майстерня».

Як цікаво показати свою ідею? Як презентувати результати складної наукової роботи так, щоб зацікавити нею сторонніх людей? Як зробити власні виступи ефективними? Ці та інші корисні навички 45 молодих науковців опановували у невимушеній атмосфері Школи.

Цей дводенний тренінг «Презентації ідей та результатів у науці, бізнесі та громадській діяльності» підготовили та провели представники Дніпропетровського відділення НЕЦУ за методикою громадської ініціативи «GreenPeople».

12998328_1040215362729472_2102741571856605581_o

Два дні інтенсивного навчання пройшли на одному подиху. Позаду лишилися теоретична та практична частини, інтерактивні заходи та ігри. Перед учасниками відкривається новий етап – 2 місяці комунікації з тренером та експертами. У цей період учасники тренінгу зможуть поставити запитання, отримати допомогу та покращити презентації власних наукових та громадських ініціатив.

Пропонуємо проглянути добірку практичних матеріалів та кейсів, які допоможуть опанувати мистецтво комунікації та публічної презентації результатів своєї роботи:

Дніпропетровське відділення НЕЦУ