11-13 листопада 2016 року на базі Дніпропетровського відділення НЕЦУ відбувся тренінг для команд переможців конкурсу міні-грантів «Молодь та ГО: назустріч сталому розвитку!».

Головною тематикою другого тренінгу став різносторонній розвиток та поширення результатів екологічних ініціатив. За три дні тренінгу 13 еко-активістів з Івано-Франківської, Одеської, Миколаївської та Дніпропетровської областей опанували мистецтво презентації, розробили план моніторингу результатів власного проекту та навчилися мобілізувати ресурси місцевих громад.

Під час вечірньої та неформальної програми учасники заходу ділилися досвідом, накопиченим за три місяці реалізації власних ініціатив. Приємним бонусом стала тематична екскурсія містом Дніпро, під час якої місцеві активісти розповіли про перспективи та специфіку сталого розвитку міста.

Три насичені та цікаві дні закінчилися «обнімашками» на пероні вокзалу. Учасники тренінгу далі прямують назустріч сталому розвитку своїх громад, продовжуючи реалізацію проектів… зі словами «до нової зустрічі» під час фінальної події 1-4 грудня у столиці нашої країни.

Для довідки: Міжнародний проект «Молодь та ГО: назустріч сталому розвитку!» реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини у партнерстві організацій громадянського суспільства на території України, Білорусі та Росії за підтримки німецької громадської організації «DRA e.V.».

Контакти для додаткової інформації:

+38 (096) 916-07-19
press AT necu.org.ua