Чому в одних містах України люди можуть зекономити свої гроші при сплаті за електроенергію, а місцева влада заохочує громадські ініціативи з енергозбереження, в той час як в інших містах жителі роками не можуть домогтися жодного розпорядження від місцевої влади по енергоефективності і людям доводиться мерзнути взимку у власних будинках або ж сплачувати шалені рахунки за електроенергію?

Якщо читаючи це, ти відчуваєш, що це проблема саме твого міста і ти хочеш щось змінити, але не знаєш як. Тоді тобі до нас.

На тренінгу ми будемо розповідати про приклади українських міст, де енергозбереження вже працює. Проведемо майстер-клас від наших тренерів про те, як спілкуватися з владою «їхньою мовою» та як спілкуватися з медіа, щоб мати підтримку, які інструменти використовувати і що робити. Під час тренінгу ми будемо розповідати як організації мають планувати діяльність аби досягти успіху.

По результатах реєстрації ми відберемо 15 найвмотивованіших учасників та оплатимо проїзд до Києва та проживання, а по закінченню тренінгу найбільш активним п’яти організаціям, що будуть готові зробити своє місто «взірцем енергоефективності» ми надамо гранти на успішну діяльність.

Питання та підходи, які будуть розглянути під час тренінгу:

– Чому енергоефективність важлива?

– Як оцінити ефективність використання енергії?

  • Отримання інформації про енергоспоживання
  • Методика її обробки та аналізу
  • використання результатів аналізу

– Яким чином змусити різні органи влади займатися питаннями енергоефективності?

– Яких, власне, рішень та якої діяльності вимагати від органів влади?

– Де шукати гроші на енергоефективність?

– Як працювати з пресою та готувати прес-релізи?

Зареєструватися на тренінг можна за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/1Prp3mKnGdd31vJvOP9bZIFqpxbjTyRhuMZiHMMbyDgA/viewform

Останній день для подачі заявок на участь у тренінгу – 20 червня.

За додатковою інформацією звертайтеся до:

Марія Сторчило
storchilo at necu.org.ua
+38 093 005 27 61

Організатори тренінгу: Національний екологічний центр України, Екоклуб-Рівне та Робоча група неурядових організацій з питань зміни клімату

Проект реалізується за підтримки Європейського Союзу та шведської неурядової організації Air Pollution & Climate Secretariat