Опис

На сьогодні транспортна галузь задовольняє лише основні потреби населення та економіки в перевезеннях за обсягом, але не за якістю. Сучасний стан транспортної галузі не повною мірою відповідає вимогам ефективної реалізації євроінтеграційного курсу України та інтеграції національної транспортної мережі в Транс’європейську транспортну мережу.

Ця публікація підготовлена експертами Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС (УС ПГС) для представлення доповіді під час спільного засідання Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС у грудні 2019 року в м.Брюссель.

Мета доповіді – визначити стан імплементації транспортного компоненту Угоди про асоціацію, основні досягнення та виклики, що виникають у процесі євроінтеграції у сфері транспорту; визначити переваги та ризики від імплементації Угоди для різних зацікавлених груп; надати рекомендації українській та європейській стороні щодо необхідних подальших кроків ефективної імплементації транспортного компоненту Угоди про асоціацію.

Публікація представляє аналіз ситуації станом на листопад 2019 року.

Завантажити: Транспортна складова Угоди про асоціацію: стан виконання і перспективи.pdf