У Миколаївському міському центрі екологічної інформації і культури, що функціонує на базі бібліотеки № 2, за сприяння Миколаївської філії НЕЦУ відбувся День екології «Паризька битва за клімат на Землі», котрий був присвячений Кліматичному саміту у Парижі (COP21), що проходив 30 листопада – 12 грудня 2015 р.

День екології відвідали студенти Чорноморського державного університету ім. П. Могили.

Вперше у бібліотеці відбулося скайп-спілкування з координатором програми зі зміни клімату Національного екологічного центру України Марією Сторчило. Марія була присутня на кліматичних заходах, що проходили під час проведення конференції у Парижі, тому з перших вуст поділилася своїми враженнями про конференцію і пояснила її головні підсумки.

Також на заході згадали про участь України у міжнародному кліматичному марші 29 листопада , зокрема, про кліматичний марш у Києві.

Основні питання, котрі за допомогою бібліотекарів і експерта НЕЦУ розглянули студенти:

  • Який договірно-правовий базис Паризької конференції?
  • Відмінності від Кіотського протоколу.
  • ТОП-5 найважливіших досягнень кліматичного саміту у Парижі.

У залі екологічної інформації була експонована книжкова виставка «Енергетика України сьогодні» (у тому числі, видання НЕЦУ), котра ознайомила читачів і гостей бібліотеки з ситуацією з відновлювальною енергетикою в Україні.

У ході заходу учасники проглянули відео «Глобальне потепління» щодо змін клімату на півдні України на прикладі Одеси, виступ Леонардо Ді Капріо на церемонії відкриття Всесвітнього економічного форуму у Давосі з закликом про захист навколишнього середовища і соціальну рекламу про проблеми зміни клімату, зняту на замовлення Google.