Половина території України не так давно була вкрита степами. Саме степ став головним історичним ландшафтом та ландшафтом-символом України. Але сьогодні степів лишилось не більш як 3% від того, що було. Степ сьогодні є найбільш зникаючим ландшафтом Європи. Натомість, якщо Україна вчасно не схаменеться, все що лишилось від степів може зникнути протягом наступних 10 років.

Національний екологічний центр України та Екоклуб «Зелена хвиля» продовжують цикл екоосвітніх заходів «Зелений кінотеатр та екочитання». Цього разу, гостем екочитань буде м.н.с. Інституту зоології НАН України, координатор Всеукраїнської громадської кампанії «Збережемо українські степи!» Олексій Василюк.

Лекція присвячена сумній історії нищення українського степу, його цінностям і головне – загрозам, які нависли над степами сьогодні. На лекції ви почуєте велику кількість несподіваних фактів, побачите яскраві ілюстрації загроз, що нависли над степами та дізнаєтесь, що треба робити, якщо ви хочете приєднатись до захисників українського степу. Після завершення лекції планується дискусія.

Завітайте до нас 1 грудня 2010 року, о 18.00 в НАУКМА, 3 корпус, ауд. 211 (Зелена аудиторія) (Метро «Контрактова площа»)

Для контактів:

Василюк Олексій, 097 1000 473
vasyliuk AT gmail.com
www.necu.org.ua

Альона Тарасова
listovert AT gmail.com
www.ecoclubua.com

www.pryroda.in.ua/step