stavl_do_energozberezh2

Житловий сектор України характеризується великим потенціалом енергозбереження і водночас надзвичайно низькою енергоефективністю. Можлива економія енергоресурсів оцінюється у 50% від поточного рівня споживання, а отже скорочення кінцевого споживання енергії у кожному домогосподарстві – запорука успішної національної політики енергонезалежності. Але що думає населення з приводу збереження енергії?

У даній публікації представлені результати всеукраїнського соціологічного дослідження “Ставлення населення України до енергозбереження”, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології у червні-серпні 2015 року на замовлення Національного екологічного центру України за підтримки Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні. Результати дослідження показують, як українці ставляться до питань тарифів, субсидій та енергозберігаючих технологій, чи мають бажання та кошти на впровадження енергоефективних заходів у своїх домівках, наскільки вони обізнані із діючими програмами підтримки енергозбереження. Також представлені рекомендації щодо покращення обізнаності населення та розуміння ним зазначених питань.

 

Завантажити стислу версію публікації:
Ставлення населення України до енергозбереження. Результати всеукраїнського соціологічного опитування: резюме та рекомендації

Завантажити стислу англомовну версію публікації:
Ставлення населення України до енергозбереження. Результати всеукраїнського соціологічного опитування: резюме та рекомендації (Англ)

Завантажити повну версію публікації (результати фокус-групових дискусій):
Ставлення населення України до енергозбереження. Результати фокус-групових дискусій

Завантажити повну версію публікації (результати всеукраїнського соціологічного опитування):
Ставлення населення України до енергозбереження. Результати всеукраїнського соціологічного опитування