Ставлення населення України до атомної енергетики. Резюме за результатами фокус-групових дискусій та соціологічного опитування

social-survey

У даній публікації представлені результати всеукраїнського дослідження щодо думок і поглядів населення України стосовно атомної енергетики: її ролі, безпеки та майбутнього.

В рамках першого етапу дослідження було проведено фокус-групові дискусії у чотирьох населених пунктах України з метою пошуку цільових аудиторій та актуальних повідомлень для майбутніх інформаційних кампаній, а також збору гіпотез для опитування населення України кількісними методами. Другий етап дослідження – соціологічне опитування, у якому вивчалися думки населення України у віці 18 років і старше щодо атомної енергетики. Загалом в рамках дослідження було проведено 1220 інтерв’ю з респондентами, які проживають у 100 населених пунктах України.

Опитування проводилося Київським міжнародним інститутом соціології у липні-серпні 2015 року на замовлення Фонду ім. Фрідріха Еберта та Національного екологічного центру.

Завантажити публікацію:
Ставлення населення України до атомної енергетики. Резюме за результатами фокус-групових дискусій та соціологічного опитування

Завантажити резюме публікації англійською мовою:
Attitudes of Ukrainians toward nuclear energy. Result of all-ukrainian social survey: summary