30 травня з 9:00 до 16:00 відбудеться конференція на тему „Сучасний стан та перспективи використання альтернативної енергетики в приватних домогосподарствах та громадах України”, під час якої будуть обговорені наступні питання:

  • Сучасний стан справ та існуючі практичні моделі впровадження енергозберігаючих заходів і використання відновлюваних джерел енергії в приватних домогосподарствах і місцевих громадах в Україні.
  • Чи сприяють наявні правові механізми (законодавчі та регуляторні) впровадженню приватних ініціатив з енергозбереження та альтернативної енергетики на рівні громад та окремих домогосподарств. Які правові стимули та механізми заохочення окремих громадян існують наразі і які потрібні подальші зміни у законодавстві?
  • Які механізми фінансової підтримки невеликих проектів енергозбереження та використання відновлюваних джерел вже існують в Україні? Чи є підстави очікувати що нові джерела фінансування розроблятимуться або з’являться найближчим часом?

Учасники конференції: представники громадських екологічних організацій, місцевих та центральних органів влади України, фінансових установ, експерти, що працюють у питанні розвитку альтернативної енергетики та енергозбереження.

Захід організовано Національним екологічним центром України у рамках проекту “Розбудова місцевого потенціалу для термоізоляції будинків, побутового сонячного опалення та підігріву води у сільських та віддалених районах”, що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Час: 30 травня 2011, 9:00-16:00

Місце: Українське національне інформаційне агентство “Укрінформ”, вулииця Богдана Хмельницького, 8/16.

Запрошуємо приєднатися до роботи конференції.

Реєстрація учасників до 17:00 26 травня 2011 року за допомогою форми:
http://goo.gl/KFB5J

Акредитація журналістів до 17:00 27 травня 2011 року за телефоном (044) 353-7842 (Ірина Бондаренко), або на e-mail: isbondarenko at necu.org.ua

Програма конференції:
http://www.necu.org.ua/wp-content/uploads/program_conf3005.pdf

Додаткова інформація:
(044) 353-7841 (Дмитро Хмара)
e-mail: solar at necu.org.ua