НЕЦУ оголошує конкурсні торги на закупівлю послуг з організації тренінгу для навчання регіональних журналістів проведенню журналістських розслідувань.

Учасники тренінгу мають навчитись користуватись існуючими механізмами доступу до інформації. Отримати знання про етику ведення журналістських розслідувань, права журналістів, доступ по інформації, журналістські стандарти при підготовці розслідувань.

Тренінг має містити екологічну складову. Необхідно показати, що екологічні проблеми є невід’ємною частиною економічних і соціальних негараздів. Показати зв’язок між забрудненням довкілля і корупцією. Журналісти мають навчитись виводити правильні причинно-наслідкові зв’язки, коли проводять розслідування екологічних проблем.

Вимоги до змісту і організації:

  • В рамках тренінгу необхідно показати приклади успішних розслідувань і пояснити, чому вони стали успішними.
  • Організатори тренінгу мають запросити авторитетних лекторів (успішних журналістів) для проведення окремих лекцій.
  • Тренінг має проходити в інтерактивній манері, лекції мають чередуватись з практичними заняттями, в які будуть залучені учасники. Організатори мають підготувати роздаткові матеріали, якими будуть користуватись учасники під час тренінгу. В кінці тренінгу має бути проведена його оцінка учасниками (через заповнення оціночних форм).

Результати:

По підсумках тренінгу як мінімум половина учасників має підготувати план проведення розслідування місцевих екологічних проблем і написати матеріали у свої ЗМІ.

З детальною інформацією щодо даного тендеру можна ознайомитись у оголошенні про проведення конкурсних торгів (PDF).

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:
jobs AT necu.org.ua

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників: 23 червня 2017 року.