Аналітичний документ розроблено в рамках ініціативи «Реформи у сфері довкілля для повоєнного відновлення та європейської інтеграції України».

Документ розраховано на фахівців з екологічної та кліматичної політики в Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів, Комітеті з екологічної політики та природокористування Верховної ради України, органах місцевого самоврядування, а також незалежних експертів.

Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021–2023 рр.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цієї публікації (Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході) є виключною відповідальністю авторів і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу чи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.
Українська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (http://eap-csf.org.ua) — це мережа з понад 140 громадських організацій України, що відстоює українські інтереси в рамках Східного партнерства. Платформа є частиною Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС СхП).
Форум громадянського суспільства Східного партнерства (https://eap-csf.eu) — унікальна багаторівнева регіональна платформа громадянського суспільства, спрямована на просування європейської інтеграції, сприяння реформам та демократичним перетворенням у шести країнах Східного партнерства — Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні. Будучи громадським елементом СхП, ФГС СхП намагається посилити громадянське суспільство у регіоні, підвищити рівень плюралізму у публічному дискурсі та політиці шляхом сприяння демократії участі та фундаментальних свобод. ФГС СхП — це позапартійна доброчесна неурядова організація.

Завантажити: Реформи у сфері довкілля для повоєнного відновлення та європейської інтеграції України.pdf

Автори:

Ганна Голубовська-Онісімова, а також Руслан Гаврилюк — Національний екологічний центр України, Наталя Андрусевич — РАЦ «Суспільство і Довкілля», Олена Кравченко і Єлизавета Алексєєва — МБО «Екологія-Право-Людина», Тамара Малькова — МБО ІЦ «Зелене досьє».

Верстка: Юрій Онісімов