В звязку із ймовірністю проходження маршруту ралі через Поліський та Рівненський природні заповідники пропонуємо Вашій увазі картографічні матеріали, що допоможуть уникнути заїзду на їх територію.

Ідентифікувати на місцевості розміщення як Рівненського та Поліського заповідників так і Шацького національного природного парку досить важко, адже контури їх на місцевості не позначені. Для цього необхідно користуватись картами.

Для учасників трофі-рейду а також для волонтерів, що планують їхати з метою перевірити чи відбувся факт заїду на заповідні території, надаємо ГІС-карти, що можуть бути завантажені на важі GPS-навігатори. Карти зроблені у різноманітних ГІС-форматах і з великою йомовірністю можуть бути прочитані Вами за допомогою GPS-приладів, ArcGIS, Mapinfo, GoogleEarth або бути експортованими до Google-карт.

Контури Поліського та Рівненського заповідників для ГІС-систем


View Заповідники для джиперів in a larger map

Для уявлення про зміст доданих файлів також надаємо зображення, які ви повинні отримати, завантаживши дані файли у відповідні програми або прилади.

Завантаживши до своїх навігаційних приладів зазначені файли ви напевно знатимете де знаходяться межі заповідників і зможете уникнути їх перетинання.

Разом з тим, нагадуємо, що заїзд на територію природних заповідників є порушенням статей 16-17 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» і тягне відповідальність згідно ст.252 ККУ.