У вівторок 12 січня 2021 року о 16.00 в конференц-залі агентства IPN, Будинок друку, вул. Пушкіна 22, оф. 446, Міжнародна асоціація охоронців річки «Eco-TIRAS» оприлюднить результати проекту «Екосистемні послуги і гідроенергетика: пілотне застосування європейських інструментів в річкових басейнах країн Східного партнерства».

Прес-конференція буде присвячена можливостям ідентифікації, картування і оцінки природних екосистем і їх послуг, а також їх застосування при екологічних оцінках гідроенергетичних проектів. Учасники будуть ознайомлені із сучасною концепцією екосистемних послуг річкових басейнів і сучасними інструментами їх оцінки. Будуть представлені результати пілотних оцінок для басейну Дністра та інших річок країн Східного партнерства.

Що? – Прес-конференція «Впровадження екосистемного підходу в розвиток гідроенергетики у країнах Східного партнерства».

Де? – в конференц-залі агентства IPN, Будинок друку, вул. Пушкіна 22, оф. 446, м. Кишинів. За прес-конференцією можна простежити в режимі он-лайн на сайті www.ipn.md, на каналі Youtube Агентства, на сторінці Facebook IPN Agenţie de presă.

Коли? – 12 грудня 2021 року о 16.00.

Учасники: Ілля Тромбіцький, виконавчий директор Міжнародної асоціації охоронців річки Eco-TIRAS і Ольга Казанцева, експерт Eco-TIRAS, а також представники країн Східного партнерства: голова Національного екологічного центру України Руслан Гаврилюк, експерт НВО «Екосфера» Оксана Станкевич-Волосянчук (Україна), експерт Еколого-культурного НВО «Хазер» Арам Габріелян (Вірменія), директор Азербайджанського орнітологічного товариства Ельчин Султанов.

Запрошуємо переглянути прес-конференцію в режимі онлайн представників ЗМІ, громадськості, державних органів в сфері управління водними ресурсами, гідроенергетичного сектора та інших зацікавлених.

Також, запрошуємо всіх зацікавлених доєднатися до міжнародного веб-семінару «Вплив гідроенергетики на річкові екосистеми і екосистемні послуги – деякі результати проекту міжнародної схеми Регрантингу Форуму громадянського суспільства Східного партнерства», який відбудеться на платформі «Zoom» (за посиланням) 13 січня 2021 року, з 15.00 до 17.00.

Проект реалізується згідно зі схемою Регрантінга-2020 Форуму громадянського суспільства Східного партнерства за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках підтримки громадянського суспільства в регіоні. Його зміст є виключною відповідальністю Міжнародної асоціації охоронців річки Eco-TIRAS і партнерів проекту і не обов’язково відображає точку зору Європейського Союзу.

Завантажити прес-анонс заходу українською (pdf)
Завантажити прес-анонс заходу англійською (pdf)
Завантажити прес-анонс заходу російською (pdf)

English version