Повідомлення про проведення позачергової Конференції Національного екологічного центру України

Шановні члени НЕЦУ!

Повідомляємо Вас, що Рада НЕЦУ, відповідно до п. 4.3 Статуту НЕЦУ, на своєму засіданні 25 вересня 2017 року консенсусом ухвалила рішення про проведення позачергової конференції НЕЦУ (далі – Конференція) з метою обрання керівних органів НЕЦУ. Також 21 вересня 2017 року Ревізійна Комісія НЕЦУ ухвалила рішення (Протокол № 42) про необхідність скликання позачергової Конференції НЕЦУ. Інформаційне повідомлення Ревізійної комісії НЕЦУ додається.

Чинний склад Ради НЕЦУ складе свої повноваження перед початком Конференції.

Позачергова Конференція НЕЦУ відбудеться 13 жовтня 2017 року за адресою:

Центр розвитку самоврядування, Театральна площа, 20, м. Вінниця.

Початок Конференції о 10:00. Орієнтовна тривалість Конференції 4 години.

Згідно рішення Ради НЕЦУ право делегування на Конференцію мають відокремлені підрозділи НЕЦУ, які зареєстровані в органах юстиції чи рішення про створення яких прийнято Радою НЕЦУ. Встановлена квота для делегування на Конференцію – 1 особа від кожного відокремленого підрозділу НЕЦУ.

Відокремлені підрозділи мають провести збори підрозділів, обрати делегатів і визначити спосіб участі у Конференції (безпосередньо чи за допомогою електронних засобів). Скани оригіналів протоколів зборів відокремлених підрозділів необхідно надіслати члену Ради НЕЦУ Наталії Вишневської на адресу nataliavishnevska@gmail.com, оригінали протоколів передати Наталії Вишневській на Конференції.

До участі у Конференції також запрошуються засновники НЕЦУ, члени Ради НЕЦУ та члени Ревізійної комісії НЕЦУ.

Зазначаємо, що враховуючи складний фінансовий стан НЕЦУ компенсацій витрат на участь у Конференції не передбачено.

З приводу організаційних питань прохання звертатися до членів Ради, а також відповідального за організації логістики Конференції, члена Ради НЕЦУ Дмитра Іванова за адресою divanov@ukr.net.