5 квітня 2012, 18-00

НУ «Києво-Могилянська академія», вул. Сковороди, 2, 3 корпус, к.213а

Автор – Томаш Кудрна, Чехія. Фільм отримав нагороди – серед док. фільмів у Лейпцізі, міжнародного фестивалю One World та багато інших.

Завітайте до нас на показ фільму «Не все те золото» («All that Glitters») та отримайте інформацію з перших рук про золотоносні копальні від експерту та співробітниці Національного екологічного центру Владлени Марцинкевич.

Видобуток золота на Кумторі проходить у надзвичайних умовах Тянь-Шаньського високогір‘я, на висоті близько 4000 м, відкритим способом і методом ціанування. Протягом вже майже 15-річного існування копальні відбувались ряд аварій в яких страждали населення та навколишнє середовище.

Фільм містить надзвичайно красиві кадри киргизького високогір‘я – льодовиків та гірського озера. Чеські автори також спромоглися ввійти в довіру компанії і потрапили у «золоту кімнату», в якій виплавляють золото. Проте, за красою та технологічною досконалістю криються жахливі впливи та наслідки, що не побачити неозброєним оком.

Фільм наштовхує на роздуми. Цікаво, що побачите ви у ньому?

Отже, чекаємо на Вас 5го квітня о шостій вечора в НУ «Києво – Могилянська академія», аудиторія 3-213а (вул. Сковороди, 2)

Зверніть увагу, цього разу показ буде в четверг, а не в середу 😉

Заходьте за детальною інформацією на сайти
pryroda.in.ua/zk та
https://necu.org.ua/people/martsynkevych/

Контакти:

Фатікова Марія (0956028606)