g-dirniУкраїнські екологічні активісти об’єднують зусилля
в антикризовій світловій акції заради порятунку країни від енергетичного колапсу.

Дата: понеділок, 22 вересня 2014 року
Час і місце: 19:30 – 21:00, м. Київ, вул. Червоногвардійська, 20
Організатори: 350.org, Морква-клуб, Національний екологічний центр України, Українська молодіжна кліматична асоціація.

22 вересня 2014 року у вечірній час екологічні та кліматичні активісти влаштують світлове проеціювання на трубі Дарницької ТЕЦ у м. Києві щоб закликати українців до раціонального використання електроенергії та привернути увагу до необхідності розвитку відновних джерел енергії. Економія енергоресурсів не лише допоможе пережити нам часи енергетичної кризи, а й наблизить Україну до енергетичної незалежності. Для цього потрібна участь кожного, адже потенціал економії електроенергії у кожній оселі сягає 40% (за даними досліджень НЕЦУ).

Раціональне споживання енергії у кожному домогосподарстві, на великих промислових об’єктах в усьому світі — це шанс для людства сповільнити зміни клімату. Відповідно, це шанс попередити критичні зміни погоди, стихійні лиха у різних куточках світу, уникнути людських жертв та економічних втрат. Кожна людина може реально впливати на ситуацію відповідально споживаючи енергоресурси.

«Почни з себе – вимикай!» — це одна із тисяч акцій, що відбуваються цими днями у десятках країн у рамках всесвітнього народного маршу протидії змінам клімату. Це найбільш масштабна кліматична мобілізація людей на усіх континентах для впливу на міжнародні економічні, енергетичні та екологічні рішення політиків, від яких залежить майбутнє Планети і якість життя людей. Організовується у період проведення саміту ООН з питань змін клімату 23 вересня 2014 року у Нью-Йорку. Більше на сайті http://peoplesclimate.org/

Запрошуємо журналістів для висвітлення акції. Дякуємо усім ЗМІ за розповсюдження інформації — це важливий внесок у справу енергетичної незалежності України!

Час та місце зустрічі для журналістів: 19:30 у Києві на вул. Червоногвардійській, між спорудами 20-20а (між перехрестями вул. Червоногвардійська з пров. Карельським і вул. Павла Усенка, найближча станція метро – Чернігівська ). Проеціювання зображень відбуватиметься з 20:00 до 21:00.


Контактні особи
:

Попередня реєстрація — Інна Корсун, 096-101-36-33, ikorsun77 AT gmail.com
З питань координації роботи зі ЗМІ на акції — Наталія Королюк, 050-351-44-92, nata_korolyuk AT mail.ru