«Останні степи України: бути чи не бути?»Степова зона займає 40% території України, проте реальна площа природних степових ділянок є мізерною. В книзі розкривається значення та екологічна функція степових екосистем в формуванні придатного середовища існування, описуються основні причини зникнення степів в наш час та надаються пропозиції щодо збереження та відтворення степу. Видання розраховано на широкий загал читачів, однак в першу чергу рекомендоване керівникам та представникам органів місцевого самоврядування, державним службовцям, що працюють в сфері земельних відносин, екологічного контролю, сільського та лісового господарства.

Це узагальнююча робота про степи – коротенький екскурс про значення та екологічну функцію степових екосистем в формуванні природного середовища. В ній також описуються основні причини зникнення степів в наш час та надаються пропозиції щодо збереження та відтворення степу. Створюючи стислу та одночасно змістовну брошуру, ми розраховували на широкий загал читачів, серед яких хотілося б побачити керівників й представників органів місцевого самоврядування та державних службовців, які працюють в сфері земельних відносин, екологічного контролю, сільського та лісового господарства.

Книга ― довгоочікуваний результат колективної праці активістів громадської кампанії «Збережемо українські степи!» та всіх тих, хто допомагав в її створенні. Видання здійснене за рахунок зібраних в інтернеті коштів та благодійних внесків прибічників НЕЦУ.

Завантажити «Останні степи України: бути чи не бути?»