1 липня 2011 року організатори Ukraine Trophy 2011 надали НЕЦУ картосхеми маршруту проходження автопробігу по Поліссю. Картосхеми погоджені кервіництвом установ природно-заповідного фонду і усіма лісогосподарськими підприємствами, через які проходить маршрут. Дійсно, як і було обіцяно організаторами останніми днями, маршрут оминає територію природно-заповідних об’єктів (в тому числі і заказників).

Виняток становить ділянка автодороги загального користування між селами Кованка і Перга, яка перетинає територію Поліського природного заповідника. За відомостями оргіанзаторів, Мінприроди України та Поліського заповідника, на даній ділянці джипи не з’їжджатимусть з дороги. Відповідно до Закону України “Про природно-заповдіний фонд України”, пересування дорогами загального користування, що перетинають заповідники, дозволене. Варто відмітити також, що маршрут раллі включає спеціальні обходи, якими джипери повинні оминути стороною заказники “Дідове Озеро”, “Словечанський кряж” та “Микитча”.

Разом з тим, члени НЕЦУ та активість інтернет-кампанії противників джипінгу у заповідниках перебуватимуть на Поліссі настутпними днями з метою перевірити дотримання учасниками пробігу заявленого маршруту.

Також, НЕЦУ пропонує учасникам раллі завантажити на власні GPS-навігатори схеми заповідників для того, щоб навіть випадково не перетнути їх межу http://www.necu.org.ua/pzfmapj/.