rezultaty-opytuvannia-po-fondu

Національний екологічний центр України спільно з Реанімаційним пакетом реформ провів у березні 2016 р. опитування серед експертів в галузі енергоефективності щодо концепції Фонду енергоефективності (ФЕЕ), представленої Міністерством регіонального розвитку.

Опитування показало, що більшість респондентів (80 %) підтримують ідею створення ФЕЕ. Вони обґрунтували свою позицію необхідністю створення довгострокового фінансового механізму для підтримки енергоефективних заходів у житловому секторі, зокрема, як важливий наступний крок після державної програми “теплі кредити”. Деякі визначили Фонд як рушій для позитивних соціальних змін, а також як базу для акумулювання інформації звпроваджених енергоефективних проектів та їх екологічного ефекту у містах та на національному рівні.

Головною метою, що очікують від ФЕЕ, є фінансова та технічна підтримка для впровадження енергоефективних заходів. Респонденти також бачать Фонд як “акумулятор” інвестицій для впровадження не лише  енергоефективних, але й інших соціальних та екологічних проектів. Інші з названих завдань Фонду – інформування і проведення інформаційної роботи серед населення, а також стимулювання зниження енергоспоживання.

Дана публікація містить детальну інформацію щодо усіх експертних коментарів, зауважень та пропозицій, зібраних під час опитування.

Завантажити публікацію:

Результати експертного опитування щодо концепції Фонду енергоефективності (PDF)