4 квітня о 10.00 в офісі Реанімаційного Пакету Реформ, за адресою вул. Ольгинська, 6, відбудеться медіа сніданок «Оплата по лічильнику: Як вижити в умовах підвищення тарифів», на якому буде обговорено проблеми тарифного популізму без повного обліку споживання енергії лічильниками як крок до ефективних енергетичних реформ.

Ведення обліку споживання енергії в будинках – запорука заощадження громадянами коштів при опаленні та умовою подолання корупціогенних механізмів в енергетиці.

Встановлення в усіх будинках з централізованим опалення лічильників тепла є обов’язковим до 2018 року і для цього депутати мають прийняти один із розроблених законів відповідно до європейських вимог, саботаж якого заважає рухатися до європейської якості теплозабезпечення.

Спікери:

  • Олексій Тихонов, керівник теплоенергетичних проектів ГС “Фонд розвитку та інновацій ЖКГ”;
  • Олексій Хабатюк, міжнародний експерт з питань зміни клімату, директор Фонду цільових екологічних інвестицій;
  • Андрій Желєзний, експерт Національного екологічного центру України та групи РПР «Енергетична реформа»;
  • Андрій Зінченко, експерт групи РПР «Енергетична реформа», керівник освітніх проектів мережі ініціатив з енергозбереження Greencubator.

Довідково: На сьогодні в Україні 60% будинків із централізованим опаленням не мають лічильників. Їхні мешканці стали заручниками підвищення тарифів, оскільки не можуть впливати на розмір платіжки та заощаджувати кошти завдяки заходам енергозбереження. Для початку реформи в тепловій енергетиці та зменшення енергоспоживання в Україні лічильники тепла мають бути встановлені у кожному будинку з централізованим опаленням, тож споживачі, відповідно, зможуть платити лише за отриману енергію.

Зареєструватися на захід: https://goo.gl/j5nZKG.

Додаткова інформація:

Тетяна Кириленко
050 97 93 596.