У зв’язку із напруженою ситуацією навколо пожеж на території України, за підтримки Національного екологічного центру України сьогодні був запущений майданчик для оперативного інформування населення про нові джерела поширення вогню «Огней нет».

“Якщо у вас є інформація про палаючі ліси, степи, будинки, промислові об’єкти або інші подібні надзвичайні ситуації, будь ласка, поділіться нею з іншими на нашому сайті, – закликає Сергій Бойчун, організатор проекту. – Можливо, саме ваше повідомлення допоможе зберегти чиєсь життя або просто позбавить від неприємностей ваших співвітчизників!»

Сайт ogney.net надає можливість розміщувати потенційно небезпечні зони з точки зору пожежної безпеки. Організатори проекту впевнені, що сумісні дії з інформування суспільства щодо загроз виникнення пожеж дуже важливі для спільних дій уповноважених служб та громадян.

Повідомити про пожежу можливо самостійно, відмітивши небезпечну зону на карті інформаційного проекту www.ogney.net, на електронну скриньку ogneynet AT gmail.com або відправивши СМС на номер +38 097 390 33 55.

“Участь кожного є важливою для збереження лісофонду для нас та наступних поколінь!» – впевнений Сергій.

За додатковою інформацією звертайтеся до:
Андрій Крутько: +38 097 390 33 55