3 березня члени НЕЦУ прийняли активну участь у організації та проведенні круглого столу, присвяченого створенню Національних природних парків «Подесіння» та «Залісся» на території Броварського району Київської області.

Круглий стіл проходив в с.Калинівка Броварського району та зібрав голів всіх сільських рад, територія яких планується до включення у склад національних природних парків, керівництво районних ради та адміністрації, науковців, громадські організації та керівництво області. Організатором заходу виступило Державне управління охорони навколишнього природного середовища у Кивїській області.

В ході роботи круглого столу, члени НЕЦУ, що є ініціаторами створення НПП «Подесіння», розповіли учасникам заходу ідею та задачі створення національного природного парку. Зі свого боку, керівництво сільських рад та району висловило цілковите розуміння та підтримку ідеї створення НПП «Подесіння». По результатах круглого столу прийняте рішення про організацію найближчим часом зустрічей з громадами сіл Подесіння для роз’яснення їм необхідності створення національного природного парку.