dbnecu2

20 вересня активісти Дніпропетровського відділення Національного Екологічного Центру України облаштувавши на Наукових пікніках Дніпропетровська еко-майстерню, на якій розповідали відвідувачам заходу як стати енергонезалежними.

В інтерактивній зоні еко-майстерні мешканці Дніпропетровська мали можливість ознайомитися з сучасними природоохоронними розробками у сфері енергоефективності та утеплення домогосподарств.

Науковці ГНДЛ «Охорона навколишнього середовища на залізничному транспорті» Андрій Бойченко та Максим Сорока презентували технологію, за допомогою якої можна брикетувати рослинні відходи та альтернативне тверде паливо у домашніх умовах. Під час майстер-класів відвідувачами Наукових пікніків було виготовлено 30 кг паливних брикетів з ошурок деревини та 22 кг альтернативного палива з опалого листя. Також активісти роздали 50 посібників з утеплення власного будинку та 100 інформаційних еко-буклетів.

Протягом всього дня у мільтимедіа-зоні еко-майстерні презентували короткометражні та анімаційні фільми еко-активістів України. Проводити захід допомагали волонтери НЕЦУ – студенти-екологи Дмитро Астахов та Микола Калимбет.

Загалом Наукові пікніки у Дніпропетровську відвідали понад три тисячі відвідувачів.

Контактна особа:
Максим Сорока
член Дніпропетровського відділення НЕЦУ
Тел. 0979738896
E-mail: dvnecu at gmail.com