Національний екологічний центр України (НЕЦУ) відзначає сьогодні 30 років свого існування. Заснована відразу після відновлення незалежності України, наша організація пройшла усі надскладні етапи становлення нашої держави, в кожному моменті борючись за дотримання гармонії між людиною та природою й здорове довкілля для кожного.

На теперішній час, коли людство нарешті осягнуло свій вплив на планету, її вразливість та критичний стан, коли питання довкілля стали визначальними для плануванні подальшого розвитку цивілізації, НЕЦУ продовжує робити свій внесок в захист довкілля України, у формування її екологічно свідомого суспільства, сприяє екологічно збалансованому розвитку.

Зустрічаючи 30-літній ювілей Україна постає перед викликами необхідності змін у ставленні до довкілля  як на рівні окремого громадянина, так і держави загалом. Для зупинення руйнівних впливів на довкілля перезавантаження потребує як наша економіка, так і поведінка на рівні кожного громадянина. Відзначаючи 30-ліття НЕЦУ відразу за аналогічним ювілеєм держави, ми бачимо можливості для довкільно дружнього майбутнього України, збереження нашої природи для майбутніх поколінь без втрат можливостей сучасного покоління.

З нагоди нашого ювілею дякуємо тим, хто докладав великих зусиль, присвячуючи своє життя вдосконаленню України та світу та збереженню природи через діяльність в НЕЦУ – зокрема, таким людям, як:

Ярослав Мовчан,
Юрій Глєба,
Іван Заєць,
Леонтій Сандуляк,
Тетяна Гардашук,
Микола Огняник,
Юрій Шеляг-Сосонко,
Віктор Свіженко,
Іван Єрмоленко,
Христя Соневицька,
Валерій Семичаєвський,
Олександр Самарський,
Марина Новикова,
Олексій Турута,
Юрій Масікевич,
Сергій Таращук,
Людмила Вакаренко,
Ігор Малахов,
Ігор Сіренко,
Микола Біляшівський,
Віктор Горбунов,
Петро Гвоздяк,
Роман Хімко,
Володимир Мальцев,
Олег Деркач,
Ганна Коломієць,
Марія Шуліма,
Борис Старощук,
Тетяна Полак,
Антоніна Галкіна,
Віктор Мельничук,
Валерій Денщик,
Галина Проців,
Дмитро Іванов,
Георгій Веремійчик,
Катерина Полянська,
Владислав Артамонов,
Наталя Вишневська,
Альона Міскун,
Влада Марцинкевич,
Ірина Головко,
Олександр Соколенко,
Ірина Ставчук,
Марія Сторчило,
Руслан Гаврилюк,
Оксана Тарасова,
Артур Денисенко,
Наталя Коломієць…

…та багатьом іншим, адже нас – активістів та дослідників НЕЦУ, які присвячують себе цій світлій справі – дуже багато, і внесок кожного дуже важливий!

Більше про сучасний НЕЦУ у презентації.