17 грудня 2010 у Кишиневі пройшла міжнародна конференція, яка підвела підсумки дворічного проекту. Конференція привернула увагу громадськості до вироблених рекомендацій з розробки агроекологічних програм і підтримки сільськогосподарських високої природної цінності в Молдові та Україні. Конференція була організована Міжнародним союзом охорони природи (IUCN) у співпраці з Міністерством сільського господарства і харчової промисловості Молдови. В рамках конференції пройшла презентація логотипу, яким будуть позначати продукцію зареєстрованих органічних господарств Молдови.

На конференції були оприлюднені зібрані дані та результати роботи, проведеної в Молдові та Україні. Такі явища, як злидні сільських громад та покинуті землі є насправді спільними для цих країн. В рамках проекту було проведено по два тренінги в кожній країні, на яких фермерів та представників сільських громад, що проживають на прилеглих до національних природних парків територіях, ознайомили з альтернативними джерелами доходу пов’язаними з сільським господарством, а також з практиками, які дозволяють отримати вигоди від вигоду ландшафтів та біорізноманіття. Зокрема, це такі практики як органічне землеробство та сільський зелений туризм.

Конференція є заключним заходом дворічний проекту, здійснюваного Міжнародним союзом охорони природи (IUCN) у співпраці з екологічним товариством BIOTICA (Молдова) та Національним екологічним центром України (НЕЦУ). Проект фінансувався Норвезьким Міністерством закордонних справ.