Молодіжне відділення Національного екологічного центру України отримало подяку від Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Голосіївської РДА м. Києва.

Подяка була вручена представнику МВ НЕЦУ Олега Андросу на святкуванні Бібліотекою Панча Дня Європи та Дня вуличної музики 20 травня 2017 р.

Приводом до вручення стало те, що з 2015 р. Олег активно співпрацює з бібліотекою, популяризуючи охорону природи та любов до книжкового слова. Було проведено низку заходів за його допомогою, зокрема, День Європи 20 травня. У рамках свята були проведені дитяча еко-гра «Життя в гармонії з природою», яку провела Юлія Оленич, та майстер-клас з апсайклінгу (виготовлення екоторб) швейного кооперативу ReSew (Тоня Мельник і Маша Лук’янова). Звучала також музика Олега Андроса та інших виконавців, зокрема, Анджея Поздіна.

Також 2 квітня 2016 р. у бібліотеці Панча відбувся показ мультфільму «Зачарований ліс».

У січні 2016 р. завдяки фінансовій допомозі заступника голови НЕЦУ Олексія Василюка, меценатів Ірини Бабаніної та Віталія Зубкова було куплено копію фільму «Wrenched» («Саботаж») про історію радикальної охорони природи у США. Перші 20 хвилин фільму зусиллями Ірини Бабаніної було перекладено українською та презентовано 5 березня у Бібліотеці Панча. Цього ж дня Олег Андрос презентував глядачам фільм «Шалений зелений вогонь: Битва за живу планету» (2012). Це перша велика документальна стрічка-дослідження про екологістській рух, яка охоплює 50 років від захисту вікових пралісів до руху проти змін клімату. Вона повністю перекладена українською зусиллями волонтерів.

Бібліотека Панча та інші бібліотеки Києва (зокрема, Молодіжна бібліотека) відкриті до співпраці та чекають на ваші еко-ініціативи.