Національний екологічний центр України звернувся до Екологічного та соціального відділу ЄБРР щодо недоліків в реалізації проекту «Реабілітація автодороги Київ-Чоп». У своєму листі НЕЦУ звернув увагу банку на незадовільний рівень облаштування пішохідної інфраструктури в селах Болярка та Березівка.

До листа прикладається фотозвіт, складений представником НЕЦУ під час візиту на місце 13 березня 2012 року. В фото звіті зафіксовані такі недоліки як відсутність належного маркування пішохідних переходів, відсутність або незадовільна якість пішохідних доріжок, відсутність шумозахисних екранів, тощо.

На звернення НЕЦУ банк запевняє, що приділить увагу цій проблемі, а усі питання, що були розглянуті в листі від НЕЦУ, банк передає на розгляд «Укравтодору», який має розробити план по їх усуненню.

Лист та фотозвіт НЕЦУ до Екологічного та соціального відділу ЄБРР щодо недоліків в реалізації проекту «Реабілітація автодороги Київ-Чоп» Відповідь п. Алістера Кларка, голови Екологічного та соціального відділу ЄБРР, на звернення НЕЦУ, від 11 травня 2012 року