Національний екологічний центр України і Дружина охорони природи м. Києва «Зелене майбутнє» в рамках Всеукраїнської акції прибирання «Зробимо Україну чистою», при підтримці музею «Київська фотеця» запрошують всіх небайдужих до природи на акцію «Лиса Гора без сміття!»

В суботу, 16 квітня 2011 року, о 11.00, на Лисій Горі (станція метро Видубичі) в рамках проекту відбудеться акція «Лиса Гора без сміття!».

Лиса Гора — видатна історична місцевість у Києві. Тут розміщений земляний Лисогірський форт – найбільша за площею фортеця Європи. Під схилами гори в минулому літописна річка Либідь впадала до Дніпра. Сьогодні урочище має заповідний статус і входить до регіонального ландшафтного парку «Лиса Гора», який підпорядкований музею-пам’ятці «Київська фортеця». Площа гори сягає півтори сотні гектарів і працівникам музею непросто постійно підтримувати порядок на такій значній території. На жаль, відвідувачі гори перетворюють цю унікальну природну перлину на смітник.

Природоохоронці запрошують громадські організації, ініціативи, об’єднання, а також просто жителів міста взяти участь в акції та допомогти музею «Київська фортеця» навести лад на заповідній Лисій Горі.

Зроби свій власний внесок у збереження одного із найзагадковіших куточків Києва!!!

Як дістатись до місця зустрічі: http://goo.gl/xnlMV
Підійшовши до входу на гору, шукай вказівники які приведуть тебе до місця зустрічі.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Фатікова Марія
0956028606

Ясіньковська Людмила
0992315955