14 червня 2011, Запорізька область. – Природозахисники поскаржилися міністерству внутрішніх справ та генеральній прокуратурі на жорстоке поводження з тваринами на острові Хортиця. Працівники кінної міліції запорізького острова не дбають про своїх коней, через що троє з них уже померли.

«Протягом останнього часу там загинуло троє коней. Тварини нічим не хворіли, а помирали виключно через халатне ставлення працівників до їхнього утримання та піклування. Зимою коней практично не годували: вони їли двічі на день мізерну кількість сіна. Тварини дуже сильно виснажені. Людей, які намагаються їх погодувати, грубо виганяють з території”, – йдеться у зверненні природозахисників до запорізького мера Олександра Сіна.

Волонтери сфотографували кількох коней. При цьому вони додають, що на фотографіях – найбільш здорові тварини, а інших навіть не виводять зі стійл.

Таке поводження з тваринами є порушенням Закону України «Про жорстоке поводження з тваринами» та карається штрафом у 50 неоподатковуваних мінімумів чи позбавленням волі строком до шести місяців.

Природоохоронці пропонують усім небайдужим підписати петицію проти жорстокого поводження з кіньми.

Підписати звернення до мера Запоріжжя:
http://www.onlinepetition.ru/zphorses/petition.html

За додатковою інформацією звертайтеся, будь-ласка:

Олена Архіпова
Запорізька молодіжна організація «Служба захисту тварин»
Моб. тел.: 0667116298
animalshelp.org.ua

Катерина Полянська
Національний екологічний центр України,
Дружина охорони природи міста Києва,
Моб. тел.: 067 266 44 38
ktgreentree at gmail.com