electricity_gridПредставництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні разом із Національним екологічним центром України, громадською організацією «Екоклуб» і Міжнародною благодійною організацією “Екологія-Право-Людина” запрошують Вас до участі у конференції на тему: “Енергетична безпека України: виклики геополітичної кризи. Експертний аналіз можливостей вирішення питання енергетичної незалежності України”.

Час: 10 червня 2014 року, початок о 09.30
Місце: Київ, Великий конференц-зал НАН України, секційна зала, вул. Володимирська, 55, 3 поверх

В умовах військового конфлікту з Російською Федерацією для України очевидним є загострення україно-російського економічного конфлікту, в якому найбільш уразливим місцем є її енергетична система.

Україна стоїть на порозі великої енергетичної кризи, яка характеризуватиметься передусім значним подорожчанням природного газу з Росії та навіть можливою зупинкою його постачання. Є ймовірність припинення поставок нафтопродуктів із країн Митного союзу, ТВЕЛів для українських АЕС, а також відмова від зберігання відпрацьованого ядерного палива на території Росії.

Мета цієї конференції — розглянути ці та інші питання, які могли б об’єктивно розкрити можливості виходу України з теперішнього енергетичної кризи.

Завантажити програму конференції українською мовою [PDF]
Завантажити програму конференції англійською мовою [PDF]

Конференція завершиться фуршетом для учасниць й учасників.

Робочі мови — українська та англійська з синхронним перекладом.

Для участі у конференції просимо Вас заповнити реєстраційну форму.
Відвідайте сторінку, присвячену енергетичній трансформації в Німеччині. Тепер вона доступна й російською мовою.