zookyiv

Розробка техніко-економічних показників океанаріуму у Київському зоопарку таки ведеться. Про це НЕЦУ повідомила Київська міська державна адміністрація.

На адресу Національного екологічного центру України надійшов лист першого заступника начальника Головного управління екології та природних ресурсів КМДА Г. Давидова. Пан Давидов повідомляє, що «комунальному підприємству «Київське інвестиційне агентство» доручено розробити орієнтовні техніко-економічні показники об’єкту інвестування [океанаріуму у Київському зоопарку – НЕЦУ]». Це зроблено відповідно до п.2 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про проведення інвестиційного конкурсу із залученням інвестора до будівництва океанаріуму у Київському зоопарку» від 19.07.11 № 1253.

Також у листі. Г. Давидова говориться, що «на виконання п. З за запитами КП «Київське інвестиційне агентство» відповідним службам Київської міської державної адміністрації необхідно надати висновки щодо реалізації даного інвестиційного проекту. На сьогодні запит від КП «Київське інвестиційне агентство» до Головного управління не надходив».

Коментує Олег Андрос, НЕЦУ: «Інформація, одержана від ГУ екології КМДА, відрізняється від офіційного повідомлення Київради, озвученого активістам 15 березня 2012 р. під час пікетування чергової сесії. Нас повідомили, що Комісія Київради з екологічної політики та ГУ екології КМДА не підтримують проект побудови океанаріуму. Складається враження, що КМДА не узгоджує свої дії щодо такого серйозного обʼєкту у зоопарку загальнодержавного значення, як океанаріум, із Комісією Київради з екологічної політики та власне із адміністрацією Київського зоопарку, яка заявляє, що Проектом організації території зоопарку океанаріум не передбачений. Дивно, що КМДА не повідомляє громадськість, чи діє ще розпорядження КМДА «Про проведення інвестиційного конкурсу із залученням інвестора до будівництва океанаріуму у Київському зоопарку» № 1253 від 19.07.11. Також дивно, що на сайті КМДА та Київради http://kmv.gov.ua/ досі не оприлюднена жодна офіційна інформація про хід розробки інвестиційного проекту, є лише заява заступника голови КМДА Руслана Крамаренка за червень 2011 р.».

Нагадуємо, що 20 лютого 2012 р. НЕЦУ висловив стурбованість планами Київської міської державної адміністрації щодо побудови океанаріумів у київському зоопарку та в парку на Нивках. 15 березня 2012 р. НЕЦУ, ДОП м. Києва «Зелене майбутнє» та Фейсбук-група «Земляни» провели пікетування Київради з вимогою не розглядати проект побудови океанаріуму.

Для контактів:

Олег Андрос
097 502 75 51,
androsland at inbox.ru