На минулому тижні відбулась дуже важлива для діяльності НЕЦУ подія — вперше на кошти наших прибічників ми видали екопросвітнитські матеріали. В рамках громадської кампанії “Збережемо українські степи!”, Національним екологічним центром України та Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді видано плакат-календар “Збережемо українські степи. Первоцвіти”. Наклад 500 примірників. Плакат поширюється серед юннатських організацій та шкільних лісництв всіх областей степової та лісостепової кліматичних зон. Передбачається залучення цих організацій для моніторингу поширення рідкісних степових первоцвітів в усіх областях, де вони поширені.

Разом з тим, плакат надсилається до всіх держлісгоспів степової зони з метою інформування та екологічної просвіти, пропаганди ідей Червоної книги України, природоохоронного законодавства та ідей охорони степових біотопів серед працівників лісового господарства Степової зони України.

Цей плакат було надруковано та розіслано на реальні добровільні пожертви, які надходять на рахунок НЕЦУ від небайдужих громадян. Пожертви надходять від осіб, які знають про діяльність НЕЦУ і знаходять на нашому сайті сторінку “Підтримати фінансово”. Кожна така пожертва — це 50–200 гривень — не тільки фінансова, а й, що навіть важливіше для нас значна, моральна підтримка нашої діяльності.

Кошти, які надходять від наших прибічників, ми і в подальшому будемо спрямовувати на видання популярної екопросвітницької літератури, особливо для сільських шкіл.

Якщо у когось є можливість і бажання внести фінансовий внесок у діяльність НЕЦУ треба взяти на сторінці “Підтримати фінансово” (http://www.necu.org.ua/pidtrymaty/) зразок заяви на переказ коштів, і сходити у найближче відділення банку. У зв’язку із незначним накладом плакату, наразі обговорюється можливість друку додаткового накладу та ведеться пошук коштів для цього.