Чекаємо вас на показі 2х короткометражних фільмів «Історія речей» та «Старий і море» які будуть демонструватися в рамках спільного проекту Екоклубу «Зелена Хвиля» та Національного екологічного центру України (НЕЦУ).

«Історія речей» – фільм, який в простій і зрозумілій формі розповідає про цикл виробництва та споживання товарів і послуг, представляє критичний погляд споживацького товариства. Фільм розкриває роль урядів, корпорацій, а також простих людей в економічній системі, яка складається з вилучення, виробництва, розподілу, споживання та позбавлення від “дефіцитних ” для нас матеріальних речей. Показує взаємозв’язок між проблемами навколишнього середовища і соціуму, закликає всім разом створити більш стійкий і справедливий мир.

В, свою чергу, мультфільм «Старий і море» – історія дружби між маленьким сільським хлопчаком і старим рибалкою. Сантьяго, сильний і гордий чоловік, не може змиритися з невблаганним плином часу, віднімають фізичні сили. Вже багато тижнів він повертається без улову. Нарешті він приймає рішення – піти за здобиччю далеко-далеко в море і без улову не повертатися. Тільки так старий рибалка може повернути собі впевненість і самоповагу. Рано вранці він прощається зі своїм маленьким другом, з рідним берегом, який бачить, можливо, в останній раз, і розчиняється в темряві морських вод…

Фільм отримав премію «Оскар» в 2000 році.

На вас чекає приємні враження та перерва на чай для спілкування)))

Показ фільму відбудеться в середу, 27го березня, о 18.00 в 3 корпусі, каб. 213 (Зелена аудиторія) НаУКМА

Конт. тел.:

Фатікова Марія 0956028606