Ми розпочинаємо нашу ініціативу «Довкільна та кліматична стійкість Східного партнерства – оцінка перспективи досягнення в Україні» в рамках проекту «Підтримка діяльності Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС СхП)», який адмініструє Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, що фінансується Форумом громадянського суспільства Східного партнерства та Європейською Комісією.

Метою ініціативи є аналіз перспектив та встановлення ключових індикаторів довкільної та кліматичної стійкості України в контексті досягнення цілей Східного партнерства після 2020 року.

Ініціатива буде реалізована протягом серпня–жовтня 2020 року за участі Національного екологічного центру України, РАЦ «Суспільство і довкілля», МБО «Екологія-Право-Людина», МБО ІЦ «Зелене досьє», а також незалежного експерта Анни Голубовської-Онісімової.

В рамках ініціативи буде підготовлено аналітичний документ з висвітленням очікуваних цілей та задач ініціативи Східного партнерства в довкільній та кліматичній сферах. Документ буде містити:

  •  аналіз поставлених тематичних цілей та задач країн-учасників Східного партнерства після 2020 р.;
  •  аналіз стану виконання Україною цих цілей та завдань на даний момент;
  •  визначення ключових завдань для України та індикаторів успішності їх виконання;
  •  рекомендації щодо виконання Україною визначених завдань.