Центр креативної фотографії спільно з Національним екологічним центром України організували спецальну фотосесію для підсніжників Ічнянского національного природнього парку.

Напровесні в деяких місцинах Ічнянского національного природнього парку розквітають перші весняні квіти – підсніжники та проліски. У поєднанні з весняною гамою барв дубово-грабових, та хвойних лісів ці тендітні квіти, що визирають з-під минулорічного листя, створюють надзвичайну гру колорів.

Перед початком фотосесії відомий український фотограф-натураліст Сергій Гладкевич розповів професійним фотографам та любителям фотографії і живої природи, що приїхали проводити фотосесію, про особливості фотозйомки підсніжників.

Для фотосесії працівники Ічнянского національного природнього парку підібрали таку ділянку лісу , на якій заблукати було неможливо, і відпустили фотографів у вільний творчий пошук, а директор Ічнянского національного природнього парку Олександр Олександрович Шульга побажав вдалих кадрів. І фотозйомка розпочалась!

За цілий день не загубився жоден фотограф і не було зірвано жодного підсніжника!

За додатковою інформацією звертайтеся до:

Яна Стасіневич +38(067)463-36-74, e-mail:info at creativephoto.com.ua
Центр креативної фотографії http://creativephoto.com.ua
Олексій Василюк +38097 1000473, e-mail: vasyliuk at gmail.com
Національний екологічний центр України www.necu.org.ua