eneiko_animalrights26 серпня о 12.00 за адресою м. Львів, вул. Вороного, 3, 2-й поверх, у конференц-залі телеканалу «ЗІК» («потилиця» готелю «Жорж») відбудеться прес-конференція щодо жорстокого поводження з бурими ведмедями на Львівщині.

Досі в Україні є місця, де з тваринами відбуваються жахливі речі. Це так звані контрольно-випробувальні станції, де збираються мисливці і тренують своїх собак, цькуючи їх на живих ведмедів. У Львівській області ці жахіття практикують в розпліднику «Енейко»: собак натравлюють на зафіксованого ведмедя, що не може чинити спротиву. Тварина зазнає фізичних ушкоджень та страждань, і за декілька таких притравок стає відпрацьованим матеріалом, від неї позбавляються.

Як зоозахисники визволятимуть ведмедів, що з цього приводу робить Державна екологічна інспекція у Львівській області та якими законами караються ці протиправні дії Ви зможете дізнатися на прес-конференції.

У заході беруть участь: АЗОУ (Асоціація зоозахисних організацій України), НЕЦУ (Національний екологічний центр України), ЗУТЗТ (Західноукраїнське товариство захисту тварин), Інститут зоології І.І.Шмальгаузена НАНУ, Міжнародний благодійний фонд «4 лапи» («VIER PFOTEN International»).

Довідкова інформація

Бурий ведмідь в Україні занесений до Червоної книги України. Ст.5 Закону «Про Червону книгу України» та підлягає особливі охороні на всій території України.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до:

Наталя Вишневська,
Західноукраїнське товариство захисту тварин (Львів)
098 2576176
Natalaiavishnevska AT gmail.com