Вихованці Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії за допомогою активістів Дніпропетровського відділення НЕЦУ відсвяткували День Святого Миколая у стилі «ЕКО».

19 грудня 2015 року активісти Дніпропетровського відділення НЕЦУ у творчій співпраці з «Науковими пікніками у Дніпропетровську» влаштували свято Святого Миколая для вихованців Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії (о. Хортиця, м. Запоріжжя). Учні, студенти та вчителі Хортицької академії вперше стали учасниками незвичного формату святкування – поєднання новорічного настрою, солодощів та шалених наукових експериментів. Члени та активісти ДВ НЕЦУ організували для відвідувачів і учасників святкування майданчик екологічних експериментів з демонстрацією найкращих практик збереження клімату та енергоефективності власної оселі.

zbryketuvaly

Діти та дорослі з посмішками практикували виготовлення палива з рослинних відходів та перевіряли вплив базових законів механіки на попередження змін клімату на планеті. За ці три години близько 100 дітей прийняли участь у неформальних екологічних розвагах, встановивши абсолютний рекорд веселої енергонезалежності – тендітна маленька балерина власноруч виготовила перший у своєму житті екологічний паливний брикет з рослинних відходів.