Енергетична [Р]еволюція7 березня 2013 року Національний екологічний центр України (далі НЕЦУ) отримав нову редакцію проекту Енергетичної стратегії України на період до 2030 року. Оскільки з моменту громадських обговорень, які відбулись влітку 2012 року до початку 2013 року пройшло більше півроку, то логічним було б припустити, що в документ були внесені значні правки.

Своїм листом від 12 березня 2013 року, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України відповіло НЕЦУ, що проект розпорядження Кабінету Міністрів України щодо затвердження Стратегії (лист №04/15-611 від 04.03.2013) направлено на розгляд та погодження до зацікавлених центральних органів виконавчої влади.

Метою даного матеріалу є аналіз змін, яких зазнала остання редакція проекту Стратегії у порівнянні з версією для громадського обговорення.

Співставлення змін у документі дає змогу зрозуміти логіку та напрямок думок розробників, оцінити чиї коментарі та наскільки повно було враховано під час опрацювання пропозицій та зауважень, які надійшли до розробників після громадського обговорення проекту документу.

Енергетична [Р]еволюція

Дивіться також: Енергетична [Р]еволюція – 2